VIDEO

Drodzy Państwo! Przedstawiam Państwu efekt mojej pracy, nad którą wciąż pracuję, gdy mam trochę wolnego od pracy. Inicjatywa, o której mowa to seria filmów dokumentalnych o muzyce i sztuce, ich estetyce i filozofii na przestrzeni dziejów. Jeśli podzielają Państwo bliskie mojemu sercu poczucie misji szerzenia wiedzy o muzyce i nie jest Państwu obojętny powszechny stan pojmowania muzyki i tym samym jej recepcja, albo po prostu chcą Państwo połechtać moje wybujałe ego, serdecznie proszę o udostępnianie, subskrybowanie, lubienie, konstruktywną krytykę w formie godnej dobrze wychowanych ludzi. Dziękuję Państwu i zapraszam do oglądania!
DR POPIAŁKIEWICZ RADZI..
Jeśli uważasz, że możesz funkcjonować jako muzyk nie poświęcając wcześniej wielu lat na dogłębne przepracowanie instrumentu, masz rację. Jest wielu takich. Pojęcie terminu „muzyk” jest szerokie. Ja jestem zwolennikiem podejścia, że jeśli coś robisz, to rób to najlepiej jak potrafisz.
Co oznacza „przepracowanie instrumentu”? Jak
wiczyć efektywnie i jaka jest moja metoda? Jakie są pozamuzyczne plusy i minusy bycia muzykiem? Dzisiejsza lekcja właśnie o tym więc pakuj kanapki i do szkoły!